Proč SPORTJOY

Proč my?

Od roku 2013 organizujeme příměstské tábory a další aktivity pro děti. Věnujeme přípravám maximální pozornost a přistupujeme ke všemu profesionálně. Záleží nám na tom, aby program děti nadchnul, zabavil a rozhýbal.

Zkušenosti

Organizaci příměstských táborů a dalších aktivit pro děti již do roku 2013. Díky velkému počtu zájemců každý rok navyšujeme kapacity a přidáváme nové lokality. Abychom nabídli dětem co nejširší spektrum možností, neustále vymýšlíme něco nového. Aktuálně pořádáme sportovní, kreativní i dobrodružné tábory, dobrodružné kroužky a v neposlední řadě letní školku pro předškolní děti.

Profesionalita

Všechen svůj čas, zkušenosti a nadšení investujeme do organizace táborů a kroužků. Snažíme se vše naplánovat do nejmenších detailů. Velkou pozornost věnujeme bezpečnosti dětí a výběru našich instruktorů. Instruktoři jsou vždy profesionálně proškoleni a dělají maximum pro to, aby byly děti vždy spokojené a odnášely si z táborů a kroužků spoustu skvělých zážitků.

„Ve zdravém těle zdravý duch.“

Zdravý životní styl je u nás na prvním místě. Víme, jak důležitý je pro zdraví dětí pohyb na čerstvém vzduchu, a proto jej zařazujeme do všech našich programů. Sportovní, dobrodružný i kreativní tábor, dobrodružný kroužek i letní školka – u všech našich aktivit zaručujeme, že děti stráví spoustu času venku a parádně si zasportují. My totiž umíme zařadit pohyb do každé činnosti.

SPORTJOY, z. s.

SPORTJOY, z. s. vzniklo v roce 2011 za účelem propagace, podpory a rozvíjení veškerých sportovních aktivit, především k rozvíjení pohybu u dětí, mládeže a dospělých.

SPORTJOY, z. s.: