Loading color scheme

Proč my?

Již 6 let organizujeme letní příměstské tábory v Praze. Věnujeme přípravám maximální pozornost a přistupujeme ke všemu profesionálně. Cílem našich programů je děti nadchnout, zabavit a rozhýbat.

Zkušenosti

Organizaci příměstských táborů a dalších aktivit pro děti se věnujeme 7 let. Díky velkému počtu zájemců každý rok navyšujeme kapacity a přidáváme nové lokality. Abychom nabídli dětem co nejširší spektrum možností, neustále vymýšlíme něco nového. Aktuálně pořádáme sportovní, kreativní i dobrodružné tábory, dobrodružné kroužky a v neposlední řadě letní školku pro předškolní děti.

Profesionalita

Všechen svůj čas, zkušenosti a nadšení investujeme do organizace táborů a kroužků. Snažíme se vše naplánovat do nejmenších detailů. Velkou pozornost věnujeme bezpečnosti dětí a výběru našich instruktorů. Instruktoři jsou vždy profesionálně proškoleni a dělají maximum pro to, aby byly děti vždy spokojené a odnášely si z táborů a kroužků spoustu skvělých zážitků.

„Ve zdravém těle, zdravý duch.“

Sportovní příměstský tábor je celý o sportu, ale co ten kreativní? Myslíte si, že při malování se děti nemohou hýbat? My dokážeme pohyb zahrnout do každé aktivity. Program je pestrý, zábavný a plný pohybu na každém našem táboře a ani o tom děti nebudou vědět ;)

SPORTJOY z.s.

SPORTJOY, z.s. vzniklo v roce 2011 za účelem propagace, podpory a rozvíjení veškerých sportovních aktivit, především k rozvíjení pohybu u dětí, mládeže a dospělých.

  • SPORTJOY, z.s pořádá různé sportovní, kulturní a dobrodružné akce, kempy, soustředění a sportovní turnaje pro širokou veřejnost.
  • Zaručuje zkušené, kvalifikované instruktory a trenéry převážně z řad studentů a absolventů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze.
  • Vyhledává a podporuje sportovní talenty.
  • Spolupracuje se sportovními organizacemi a školskými institucemi. Zajišťuje profesionální přístup k dětem.
  • Nabízí i sportovní poradenství, především v oblasti kondiční přípravy.
  • Pořádá eventové akce pro firmy i širokou veřejnost
  • SPORTJOY, z.s je obecně prospěšná společnost, která nevytváří zisk.