Než nám budete posílat své dotazy, podívejte se, jestli už nejsou zodpovězené.

 

Pokud nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nás kontaktovat na info@sportjoy.cz nebo +420 777 851 655.

Jak můžu přihlásit dítě na tábor?

Nejjednodušší cesta vede přes tlačítko Přihláška v pravém horním rohu. Pokud tento způsob z nějakého důvodu nefunguje, neváhejte se na nás obrátit na info@sportjoy.cz nebo +420 777 851 655.

Nedorazil mi potvrzovací e-mail. Co mám dělat?

Občas se stává, že naše zprávy spadnou do spamu nebo hromadných zpráv, zkontrolujte tedy nejdřív tyto složky. Pokud e-mail nenajdete ani tam, dejte nám vědět na info@sportjoy.cz

Pokud se tábory kvůli vládním nařízením nebudou konat, vrátíte mi peníze?

Ano, pokud se tábory nebudou moci konat, vrátíme vám plnou částku. Více informací najdete v platebních podmínkách.

Pokud dítě před táborem nebo během něj onemocní, je možné dostat peníze zpátky?

Ano. Do 14 dnů před zahájením můžete přihlášku stornovat a dostat zpátky plnou částku. Pokud dítě onemocní těsně před táborem nebo během tábora, není problém poměrnou část platbu převést na jiný termín. Více informací najdete v platebních podmínkách.

Mohu změnit zaměření tábora po přihlášení?

Ano, pokud je na vybraném termínu volné místo.

Mohu změnit termín tábora po přihlášení?

Ano, pokud je na vybraném termínu volné místo.

Můžete mi vystavit fakturu?

V případě zájmu uveďte požadavek, IČO a text do faktury do přihlášky nebo pošlete údaje na náš email info@sportjoy.czUpozorňujeme, že není možné vystavovat faktury zpětně. 

Můžete mi vystavit potvrzení o platbě?

V případě zájmu nám požadavek zašlete na náš email info@sportjoy.cz. Pokud potřebujete v dokladu uvádět specifický text, nezapomeňte nás na to upozornit. 

Můžete mi podepsat potvrzení pro pojišťovnu či zaměstnavatele?

Ano, rádi vám na požádání vystavíme doklad. V případě zájmu nám zašlete na náš email info@sportjoy.cz vyplněný formulář od pojišťovny (nebo váš vlastní, pokud pojišťovna formulář neposkytla).

Upozorňujeme, že nemáme k dispozici žádný univerzální formulář, je potřeba si jej obstarat. Formulář vám pouze orazítkujeme, prosíme, abyste všechny položky vyplnili samostatně.

Může dítě chodit z tábora samo?

Děti mohou z tábora odcházet samy, pokud máme písemný souhlas zákonného zástupce - stačí lísteček s textem "Moje dítě může z tábora v termínu .... odcházet samo po skončení programu.", datem a podpisem rodiče

Může dítě chodit na tábor samo?

Ano, stačí nás o tom informovat předem e-mailem. Pokud dítě přijde samo už v pondělí ráno, je nutné, aby mělo s sebou všechny potřebné dokumenty (upřesněné v informačním e-mailu, který dostanete cca týden před zařátkem kempu).

Je stravování v ceně tábora?

V ceně tábora je oběd, ovoce a pitný režim na každý den. Doporučujeme dětem přibalit svačinu.

Jak se děti stravují a kde?

Stravování je zajištěno přímo v místě tábora, většinou v prostoru školní jídelny. Jídelníček sestavujeme s ohledem na výživová doporučení a dbáme na to, aby děti dostaly ke každému obědu ovoce/zeleninu. Více si můžete přečíst v sekci Stravování.

Co když má dítě stravovací omezení?

Pro děti se stravovacím omezením je možné připravit alternativu. Ujistěte se však prosím, že nás na případná omezení upozorníte v přihlášce.

Jak vypadá program táborů?

U všech našich táborů se soustředíme na to, aby program děti nadchnul, bavil a motivoval k pohybu. Hry a aktivity přizpůsobujeme věku a zájmům dětí, aby si na své přišli sportovci, dobrodruzi, badatelé i umělci všech věkových kategorií. Neustále vymýšlíme nové aktivity a vylepšujeme ty, které se osvědčily v předchozích letech. Pokud vás zajímá program konkrétního tábora, podívejte se zde.

Co budete dělat, když bude pršet?

Při přípravě programu samozřejmě počítáme s tím, že nemusí vyjít počasí, a máme připravenou variantu do třídy nebo do tělocvičny. Vždy před začátkem tábora kontrolujeme předpověď a snažíme se jí přizpůsobit podrobný rozpis jednotlivých aktivit. 

Co mám dát dítěti na tábor s sebou?

Děti potřebují mít odpovídající sportovní oblečení a obuv jak na ven, tak do haly. Je třeba sledovat předpověď počasí a děti vhodně obléct. Na kreativní tábor vybavte děti oblečením, které mohou zamazat, nebo pláštěm na výtvarnou výchovu. Dále nezapomeňte na pokrývku hlavy a láhev na vodu. 

Na odpolední pauzy si děti mohou donést vlastní stolní hry, karty, knížky nebo omalovánky.

Doporučujeme, aby děti nepoužívaly během kempu mobilní telefony, digihry, tablety a jiná elektronické zařízení.

Může být moje dítě s kamarádem či sourozencem ve skupině?

Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Konkrétní rozpětí se odvíjí od věkového složení tábora. Pokud jsou kamarádi/sourozenci podobně staří a chtějí být spolu ve skupině, uveďte to do přihlášky (nejlépe do obou). Nezapomeňte, že to je možné jenom v případě, že jsou přihlášení na stejný druh tábora!

Mohou být spolu ve skupině sourozenci, když jednomu je 5 a druhému 9 let?

Děti jsou rozděleny do skupin podle věku. Konkrétní rozpětí se odvíjí od věkového složení tábora. Pokud je mezi sourozenci velký věkový rozdíl, je pravděpodobné, že budou v různých oddílech. Stále spolu ale mohou být při společných aktivitách, při obědě atd. Rozdělení do skupin podle věku se nám během let osvědčilo. Navíc – tábor nikdy není tak velký, že by se sourozenci nepotkávali.

V přihlášce se mi nezobrazují všechny druhy tábora. Co mám dělat?

Zkontrolujte, že nemáte zaškrtnutý filtr pro určité druhy táborů. Pokud jste vybrali konkrétní lokalitu či termín, je možné, že v rámci nich zrovna neprobíhají všechny typy táborů. Pokud víte, který druh tábora chcete, doporučujeme nastavit filtr podle něj a pak vybírat dostupné termíny.

Dítěti je 5,5 a nevím, jestli mám zvolit BABYJOY od 3 do 5 let nebo tábory od 6 do 15 let. Můžete mi poradit?

Záleží na vašem dítěti a jeho zájmech a schopnostech. Tábory pro starší děti jsou obecně o trochu náročnější a předpokládá se, že jsou děti samostatnější. Tábor BABYJOY má vždy minimálně dva instruktory na skupinu, kteří mohou dětem pomoci s hygienou, oblékáním apod. Pokud s tímto vaše dítě potřebuje pomoc, rozhodně je vhodné přihlásit ho na BABYJOY.

Budou letos opět tábory zdarma?

Ne, vypadá to, že letos doučovací tábory nebudou. Tábory zdarma byly hrazeny z grantu Ministerstva školství. To se rozhodlo letos stejné dotace nevypsat.


 

 
 
 

Jak mohu přihlásit dítě na kroužek?

Nejjednodušší cesta vede přes tlačítko https://app.sportjoy.cz/embed/prihlaska/krouzky/sportjoy">Přihláška v pravém horním rohu. Pokud tento způsob z nějakého důvodu nefunguje, neváhejte se na nás obrátit na info@sportjoy.cz nebo +420 777 851 655.

Nedorazil mi potvrzovací e-mail. Co mám dělat?

Občas se stává, že naše zprávy spadnou do spamu nebo hromadných zpráv, zkontrolujte tedy nejdřív tyto složky. Pokud e-mail nenajdete ani tam, dejte nám vědět na info@sportjoy.cz.

Jak mohu dítě omluvit z kroužku?

Dítě je možné z kroužku omluvit před začátkem lekce, a to do 10:00 daného dne na info@sportjoy.cz. Řádně omluvenou absenci je možné si nahradit na konci pololetí v tzv. náhradní lekci.

Můžete mi vystavit potvrzení o platbě?

Ano, rádi vám na požádání vystavíme doklad. Pošlete nám e-mail se všemi údaji, které k tomu budeme potřebovat, na info@sportjoy.cz.

Může dítě chodit z kroužku samo?

Ano, prosíme, abyste tuto skutečnost uvedli v přihlášce .

Může dítě chodit na kroužek samo?

Ano, prosíme, abyste tuto skutečnost uvedli v přihlášce.

Co mám dát dítěti na kroužek s sebou?

Děti potřebují mít pohodlné oblečení, ve kterém se budou moct hýbat, a obuv na ven i dovnitř. Dále je potřeba dětem dát láhev na pití. Děti si na kroužky nosí také psací potřeby a sešit vyhrazený pouze na kroužek.

Může dítě chodit na kroužek ve škole, které není žákem?

Obecně ano, pokud to nezakazují současná opatření či škola.


Jak můžu přihlásit dítě na tábor?

Nejjednodušší cesta vede přes tlačítko Přihláška v pravém horním rohu. Pokud tento způsob z nějakého důvodu nefunguje, neváhejte se na nás obrátit na info@kidsjoy.cz nebo +420 777 851 655.

Nedorazil mi potvrzovací e-mail. Co mám dělat?

Občas se stává, že naše zprávy spadnou do spamu nebo hromadných zpráv, zkontrolujte tedy nejdřív tyto složky. Pokud e-mail nenajdete ani tam, dejte nám vědět na info@kidsjoy.cz

Pokud se tábory kvůli vládním nařízením nebudou konat, vrátíte mi peníze?

Ano, pokud se tábory a Letní školka nebudou moci konat, vrátíme vám plnou částku. Více informací najdete v platebních podmínkách.

Pokud dítě před Letní školkou nebo během ní onemocní, je možné dostat peníze zpátky?

Ano. Do 14 dnů před zahájením můžete přihlášku stornovat a dostat zpátky plnou částku. Pokud dítě onemocní těsně před Letní školkou nebo během ní, není problém poměrnou část platbu převést na jiný termín. Více informací najdete v platebních podmínkách.

Co když se po přihlášení rozmyslím a budu chtít změnit přihlášku z Letní školky na BABYJOY či naopak?

Pokud zbývá alespoň 14 do zahájení tábora, na který jste přihlášení, můžete zaměření změnit bez problému. Později už to nemůžeme garantovat.

Mohu změnit termín školky po přihlášení?

Ano, pokud zbývá alespoň 14 do zahájení termínu školky, na který jste přihlášení, můžete termín změnit bez problému. Později je možné změnit termín z důvodu nemoci dítěte.

Můžete mi vystavit fakturu?

Ano, rádi vám na požádání vystavíme doklad. Pošlete nám e-mail se všemi údaji, které k tomu budeme potřebovat, na info@kidsjoy.cz.

Můžete mi vystavit potvrzení o platbě?

Ano, rádi vám na požádání vystavíme doklad. Pošlete nám e-mail se všemi údaji, které k tomu budeme potřebovat, na info@kidsjoy.cz.

Můžete mi podepsat potvrzení pro pojišťovnu či zaměstnavatele?

Ano, rádi vám na požádání vystavíme doklad. Pošlete nám e-mail se všemi údaji, které k tomu budeme potřebovat, na info@kidsjoy.cz.

Je stravování v ceně školky?

V ceně školky je kompletní stravování – oběd a dopolední + odpolední svačina. Pitný režim je kompletně zajištěn.

Jak se děti stravují a kde?

Stravování je zajištěno přímo v místě školky, většinou v prostoru školní jídelny. Jídelníček sestavujeme s ohledem na výživová doporučení a dbáme na to, aby děti dostaly ke každému obědu ovoce/zeleninu. Více si můžete přečíst v sekci Stravování.

Co když má dítě stravovací omezení?

Pro děti se stravovacím omezením je možné připravit alternativu. Ujistěte se však prosím, že nás na případná omezení upozorníte v přihlášce.

Jak vypadá program Letní školky?

Program je uzpůsoben věku a schopnostem dětí a je navržen tak, aby si na své přišli jak nadšení sportovci a dobrodruzi, tak i zapálení umělci a badatelé. Neustále vymýšlíme nové aktivity a vylepšujeme ty, které se osvědčily v předchozích letech. Pokud vás zajímá konkrétní program, podívejte se zde.

Co budete dělat, když bude pršet?

Při přípravě programu samozřejmě počítáme s tím, že nemusí vyjít počasí, a máme připravenou variantu do třídy nebo do tělocvičny. Konkrétní program vždy upravujeme s ohledem na předpověď počasí.

Co mám dát dítěti do školky s sebou?

Děti potřebují mít odpovídající sportovní oblečení a obuv jak na ven, tak dovnitř. Je třeba sledovat předpověď počasí a děti vhodně obléct. Děti budou hodně malovat, tvořit, lepit apod. - vybavte je oblečením, které si mohou zamazat, případně pláštěm na výtvarnou výchovu.

Každé dítě potřebuje náhradní spodní prádlo, ponožky a kalhoty či kraťasy.

Při venkovních aktivitách děti musí povinně nosit pokrývku hlavy.

Všechny děti potřebují láhev na pití, nejlépe označenou jménem!

Na polední klid zabalte dětem deku či spacák a polštářek.

Kolik dětí je ve skupince?

Klademe důraz na to, aby skupinka byla vždy malá a aby se dětem dostalo individuálního přístupu. V celé Letní školce je průměrně 20 dětí a 3 chůvy.

Nevidím v přihlášce Letní školku. Co mám dělat?

Zkontrolujte, že nemáte zaškrtnutý filtr pro určité druhy táborů. Pokud jste vybrali konkrétní lokalitu či termín, je možné, že v rámci nich zrovna neprobíhají všechny typy táborů. Pokud víte, který druh tábora chcete, doporučujeme nastavit filtr podle něj a pak vybírat dostupné termíny.

Jaký je rozdíl mezi BABYJOY a Letní školkou?

Základní rozdíl je v zaměření obou táborů. Zatímco Letní školka podporuje všeobecný rozvoj předškoláků za využití pohybu, tvoření, objevování, her, zpěvu, tance nebo třeba čtení příběhů, BABYJOY se výrazněji zaměřuje na sport a pohybové dovednosti přiměřené předškolnímu věku.

BABYJOY tak doporučujeme pro děti, které mají rády pohyb, zatímco Letní školka je vhodná pro děti se všemi druhy zájmů.

Oba typy táborů vedou zkušení pedagogové se znalostmi specifik dané věkové skupiny.

Dítěti ještě nebyly 3 roky. Můžu ho přesto přihlásit?

Podmínkou účasti je dosažení věku 3 let nejpozději v den začátku termínu Letní školky. 

Co když se bude dítěti stýskat?

Veškerý pedagogický personál ve školce je vyškolen pro práci s předškoláky. Chůvy v Letní školce vědí, jak připravit program pro nejmenší tak, aby se nenudili, ale také aby nebyli přetažení. Samozřejmě vědí, jak dítě utěšit, uklidnit a jak mu pomoci prožít zábavný den ve školce, i když třeba není zvyklé strávit celý den bez rodičů.