Loading color scheme

Instruktoři

  • Zaručuje zkušené, kvalifikované učitele, instruktory a trenéry převážně z řad studentů a absolventů Fakulty tělesné výchovy a sportu a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
  • Instruktoři na kempu jsou vysoce motivováni a vyškoleni.
  • Kemp povede hlavní vedoucí, který se postará o chod, dodržení harmonogramu, administrativu a fotodokumentaci kempu. Samozřejmě zodpoví i všechny Vaše dotazy a vyhoví všem Vašim požadavkům.
  • Každá skupina má svého instruktora, který je po dobu celého programu za svoji skupinu zodpovědný. Nejmenší děti budou mít i pomocného instruktora (dohled).
  • Kempy vedou zkušení a vyškolení instruktoři. Chceme tak zajistit, aby se dětem dostalo profesionálního přístupu.

Tereza

Ahoj! Jsem Terka a už od mala se věnuji sportu. Chceš si užít týden plný sportu a zábavy? Tak neváhej a přijď k nám do SPORTJOY. S námi si vyzkoušíš i sporty, které jinde nenajdeš. Už se na tebe moc těším!

Natálie

Ahoj, jmenuju se Natálie. Během roku se pravidelně věnuji józe. V zimě mě můžete potkat na horách, kde učím děti lyžovat. Moc ráda hraju s dětmi různé netradiční hry a zkouším nové věci, nejen sportovní, ale i tvořivé a kreativní. Těším se, až si spolu v létě něco zahrajeme!

Nikola

Ahoj, já jsem Nikča. Studuji fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze, kde jsem také mimo jiné získala licenci trenéra atletiky žactva. Mou životní vášní je také požární sport, ve kterém už 15 let závodím. Těším se na tebe!

Lída

Ahoj! Jmenuji se Lída a už od malička se věnuji různým sportům, především pak běhu a kanoistice. Velmi ráda také cestuji a poznávám nová místa. Můžeme se potkat také na kreativním táboře, protože moc ráda hraji na různé hudební nástroje a vytvářím. Už se moc těším, až si spolu v létě užijeme týden plný zábavy!

Iveta

Ahoj, jmenuji se Iveta. Od malička dělám závodně sportovní gymnastiku, ke které jsem během let přidala také tanec. Během roku učím pohybové a taneční kroužky a sama tančím v pražské taneční skupině Vivid dance. Moc se na Vás těším!

Dominika

Ahoj, jmenuji se Domča. Sport miluji nade vše, je to můj koníček a v současné době také má práce. Jsem trenérkou malých i velkých tenistů a ve volné chvíli se věnuji také tréninku bojových umění. Moc ráda objevuji nové talenty pro tyto sporty, doufám, že to budeš právě Ty!

Tomáš

Ahoj. Jmenuji se Tomáš. Od mala se věnuji stolnímu tenisu, který nyní hraji v německém oddíle. Zároveň jsem licencovaný trenér stolního tenisu, fitness trenér a výživový specialista. Těším se, až vám budu moci na letních táborech předat své zkušenosti a týden si užijeme.

Karolína

Ahoj, jmenuji se Karolína. Jsem aktivní trenérka plavání a lyžování pro děti a dospělé. Ve svém volném čase ráda cvičím kruhové tréninky, plavu a hraji squash. Mimo toho, že jsem nadšený sportovec jsem také absolventem ZUŠ pro příčnou a zobcovou flétnu. Mezi mé nejoblíbenější hry na táboře patří kinball a moc se těším, až si ho letos společně zahrajeme! Těším se na Vás!

Míša

Ahoj, já jsem Míša. Jsem studentka magisterského studia Fakulty tělesné výchovy a sportu a Pedagogické fakulty. Už od mala mám ráda sport. Jsem trenérka běžeckých kurzů, atletiky dětí, kruhových tréninků a netradičních sportů. Ve svém volném čase ráda jezdím na kole, in- line bruslích, běhám, plavu, no prostě ráda dělám vše, při čem se hýbu. Moc se těším, až si spolu v létě zasportujeme a užijeme si zábavu!

Berenika

Ahoj, jmenuju se Berenika. Od mala se věnuji spoustě sportům. Od plavání, kanoistiky, gymnastiky až po jógu i zimní sporty. Ale nejradši chodím s batohem po horách. Dělám asistentku pedagoga v Montessori škole, ráda kreslím, tvořím, ale nikdy nechtějte abych zpívala! Těším se na společné zážitky.

Kája

Ahoj, jmenuji se Kája.

Už od dětství ráda sportuji. Ve škole mě vždycky nejvíce bavily hodiny tělocviku. Začínala jsem s tenisem, fotbalem a basketbalem. Nyní hraji již sedmým rokem závodně softball. V zimě jezdím ráda na lyžích a snowboardu, v létě zase na vodu. S radostí předávám své zkušenosti dětem, které se rády učí novým věcem tak jako já. Budu se na vás moc těšit.

Michal

Ahoj, jmenuji se Michal a studuji Učitelství pro 1. stupeň ZŠ na UK. Od mala se věnuji různorodým aktivitám a sportům, především ale míčovým. Téměř celý život hraji na housle, takže mi není cizí ani umění. Ve zbylém čase trénuji v klubu malé stolní tenisty. Těším se, až se spolu na táboře poznáme a prozkoumáme i nějaké netradiční sporty!