Tábory pro firmy

Řada rodičů řeší během prázdnin problém s programem pro děti během dne, kdy jsou v zaměstnání a nemohou se jim věnovat.

Nabízíme řešení pro vaše zaměstnance v podobě celodenního programu pro jejich děti.

Zajistíme dětem kvalitní péči, zábavný program, pitný režim a stravování.

Co nabízíme?

Uspořádáme pro vás firemní tábor přímo na míru vašim požadavkům.

Nabízíme několik stálých lokalit po celé Praze, kam vaši zaměstnanci mohou své děti dovézt. Pokud má vaše firma vhodné prostory, můžeme tábor uspořádat přímo u vás.

Organizujeme 5denní sportovní, kreativní a dobrodružné tábory pro děti
3–15 let. Více o programu a zaměření jednotlivých táborů naleznete v prezentaci.

Místo konání tábora, zaměření, časové rozpětí i počet dětí můžeme přizpůsobit vašim požadavkům.

Zajistíme kvalifikovaný tým instruktorů, který se bude o děti celý den starat.

Cena zahrnuje celodenní program, výlet, oběd a ovoce, pitný režim, pedagogický dohled, pronájmy sportovišť a vybavení, účastnické triko, medaile a diplomy pro všechny účastníky.


Možnost dopravy dětí od zaměstnání a zpět (za příplatek).

Příměstské tábory SPORTJOY
Firemní tábor

SPORTJOY

Tábor pro sportovce, kteří si chtějí užít zábavu, zasoutěžit si a vyzkoušet 25 různých sportů.

Sportovní tábor pro děti ve věku od 5 do 15 let. Děti si vyzkouší 25 tradičních i netradičních sportů, zahrají si spoustu zajímavých her a zábavnou formou se dozvědí o základech zdravého stravování – to vše pod vedením našich zkušených trenérů. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a rotují od lekce k lekci.

Příměstské tábory BABYJOY
Firemní tábor

BABYJOY

Házej, chytej, běhej! Týden plný sportu a zábavy pro předškoláky.

Sportovní příměstský tábor plný pohybu, her a dobrodružství, speciálně navržený pro děti ve věku od 3 do 5 let. Děti si vyzkouší 15 různých sportů a naučí se mnoho nových pohybových dovedností. Kemp není fyzicky náročný, je brán ohled na věk a pohybové schopnosti dětí. Předškoláci mají svou vlastní skupinku, o kterou se celý týden starají dva kvalifikovaní vedoucí.

Příměstské tábory KIDSJOY
Firemní tábor

KIDSJOY

Kreativní tábor s nabitým programem pro všechny nadšence do umění, hudby, vědy a přírody.

Kreativní příměstský tábor pro děti od 5 do 15 let. Program je zaměřen na výtvarnou výchovu, hudební výchovu, vědu, přírodovědu a technologii. Děti si vyzkouší celou řadu kreativních a uměleckých aktivit, užijí si spoustu zábavy a také si parádně zasportují a zasoutěží. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a rotují od lekce k lekci.

Dobrodružný tábor
Firemní tábor

Dobrodružný tábor

Baví vaše děti hledání pokladů, luštění šifer, příroda a dobrodružství? Připravili jsme tábor pro malé dobrodruhy a zálesáky!

Dobrodružný tábor pro děti od 5 do 15 let Program je zaměřen na pobyt v přírodě, práci s mapou a buzolou, orientaci v terénu, šifrování, vázání uzlů, přírodovědu a plno dalších dovedností. Děti budou zkoumat, bádat, objevovat a učit se, jak být správným dobrodruhem. Naučí se týmovou spolupráci a odpovědnost vůči druhým lidem i životnímu prostředí. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a rotují od lekce k lekci.

Jak vše probíhá?

Lokality

Firemní tábory

Naši instruktoři

Vedoucí, trenéři, instruktoři, lektoři, učitelé, praktikanti, idolové, sportovci, profesionálové a hlavně kamarádi – to všechno jsou naši zaměstnanci a náš tým.

Řekli o nás

 • “Děkuji mnohokrát za bezvadný program a skvělý tábor. Viktorku jsem zpovídala každý večer a vždycky byla nadšená a těšila se na další sportíky.”
  Zuzana
 • "Dobrý den, také vám všem chci poděkovat za péči o Tomáše. Moc se mu líbilo a i přes špatné počasí jste z mého pohledu vše výborně zvládali. Fotky jsme si prohlédli, jsou moc pěkné a Tom se bude těšit na příští rok."
  Lenka
 • "Tábor byl bezvadný. Opravdu mi domu chodil syn nadšený a plný zážitků. Trenéři byli profíci myslím. Již Vás všude doporučuji. Určitě se budeme těšit na další akce od Vás. Přeji mnoho dalších úspěchů."
  Jana
 • "Děkuji za výborný průběh tábora. Klukům se líbilo, staršího syna velmi zaujal americký fotbal, takže příští rok se rádi vrátíme a možná využijeme tábora zaměřeného na tento sport. Hezky zbytek prázdnin."
  Irena