Tábory pro firmy


Nabízíme řešení pro vaše zaměstnance v podobě celodenního prázdninového programu pro jejich děti.

Zajistíme dětem kvalitní péči, zábavný program, pitný režim a stravování.

Co nabízíme?

Uspořádáme pro vás firemní tábor přímo na míru vašim požadavkům.

Nabízíme několik stálých lokalit po celé Praze. Pokud má vaše firma vhodné prostory, můžeme tábor uspořádat přímo u vás.

Uspořádáme pro vás 5denní příměstský tábor pro děti od 3 do 15 let.

Místo konání tábora, zaměření, časové rozpětí i počet dětí můžeme přizpůsobit vašim požadavkům.

Zajistíme kvalifikovaný tým instruktorů, který se bude o děti celý den starat.

Cena zahrnuje celodenní program, výlet, oběd a ovoce, pitný režim, pedagogický dohled, pronájmy sportovišť a vybavení, účastnické triko, medaile a diplomy pro všechny účastníky.


Můžeme děti vyzvednout přímo u vás na pracovišti a na konci dne je zase odvézt zpět.

Příměstské tábory SPORTJOY
Firemní tábor

Sportovní příměstský tábor

SPORTJOY

Tábor pro sportovce, kteří si chtějí užít zábavu, zasoutěžit si a vyzkoušet 25 různých sportů.

Sportovní tábor pro děti ve věku od 5 do 15 let. Děti si vyzkouší 25 tradičních i netradičních sportů, zahrají si spoustu zajímavých her a zábavnou formou se dozvědí o základech zdravého stravování – to vše pod vedením našich zkušených trenérů. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a rotují od lekce k lekci.

Příměstské tábory BABYJOY
Firemní tábor

Pohybový příměstský tábor

BABYJOY

Házej, chytej, běhej! Týden plný sportu a zábavy pro předškoláky.

Sportovní příměstský tábor plný pohybu, her a dobrodružství, speciálně navržený pro děti ve věku od 3 do 5 let. Děti si vyzkouší 15 různých sportů a naučí se mnoho nových pohybových dovedností. Kemp není fyzicky náročný, je brán ohled na věk a pohybové schopnosti dětí. Předškoláci mají svou vlastní skupinku, o kterou se celý týden starají dva kvalifikovaní vedoucí.

Příměstské tábory KIDSJOY
Firemní tábor

Kreativní příměstský tábor

ARTJOY

Kreativní tábor s nabitým programem pro všechny nadšence do umění, hudby, vědy a přírody.

Kreativní příměstský tábor pro děti od 5 do 15 let. Program je zaměřen na výtvarnou výchovu, hudební výchovu, vědu, přírodovědu a technologii. Děti si vyzkouší celou řadu kreativních a uměleckých aktivit, užijí si spoustu zábavy a také si parádně zasportují a zasoutěží. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a rotují od lekce k lekci.

Dobrodružný tábor
Firemní tábor

Dobrodružný tábor

Baví vaše děti hledání pokladů, luštění šifer, příroda a dobrodružství? Připravili jsme tábor pro malé dobrodruhy a zálesáky!

Dobrodružný tábor pro děti od 5 do 15 let Program je zaměřen na pobyt v přírodě, práci s mapou a buzolou, orientaci v terénu, šifrování, vázání uzlů, přírodovědu a plno dalších dovedností. Děti budou zkoumat, bádat, objevovat a učit se, jak být správným dobrodruhem. Naučí se týmovou spolupráci a odpovědnost vůči druhým lidem i životnímu prostředí. Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a rotují od lekce k lekci.

Jak vše probíhá?

Lokality

Firemní tábory

Naši instruktoři

Vedoucí, trenéři, instruktoři, lektoři, učitelé, praktikanti, idolové, sportovci, profesionálové a hlavně kamarádi – to všechno jsou naši zaměstnanci a náš tým.

Řekli o nás

 • “Děkuji mnohokrát za bezvadný program a skvělý tábor. Viktorku jsem zpovídala každý večer a vždycky byla nadšená a těšila se na další sportíky.”
  Zuzana
 • "Dobrý den, také vám všem chci poděkovat za péči o Tomáše. Moc se mu líbilo a i přes špatné počasí jste z mého pohledu vše výborně zvládali. Fotky jsme si prohlédli, jsou moc pěkné a Tom se bude těšit na příští rok."
  Lenka
 • "Tábor byl bezvadný. Opravdu mi domu chodil syn nadšený a plný zážitků. Trenéři byli profíci myslím. Již Vás všude doporučuji. Určitě se budeme těšit na další akce od Vás. Přeji mnoho dalších úspěchů."
  Jana
 • "Děkuji za výborný průběh tábora. Klukům se líbilo, staršího syna velmi zaujal americký fotbal, takže příští rok se rádi vrátíme a možná využijeme tábora zaměřeného na tento sport. Hezky zbytek prázdnin."
  Irena