Platební podmínky

Platební podmínky

Do kdy je potřeba aktivitu uhradit?

Platbu je nutné uhradit nejpozději do 7 pracovních dnů od přihlášení, a to převodem na účet nebo platební bránou.

Pokud aktivita začíná dříve než 7 dní po přihlášení, je nutné platbu uhradit před začátkem aktivity a pro jistotu si uložit potvrzení o platbě pro případ, že platba nedorazí včas.

Platbu zašlete na číslo účtu: 5669472379/0800

Variabilní symbol: Vaše ID (zasláno emailem)

Do poznámky pro příjemce platby uveďte jméno dítěte.

Pokud potřebujete prodloužit lhůtu pro zaplacení či platbu rozložit, obraťte se na nás na e-mailu info@sportjoy.cz.

Doplňkové služby

Příspěvky od zdravotních pojišťoven

Zdravotní pojišťovny přispívají 500 Kč až 1 000 Kč/dítě na příměstský tábor s pohybovou aktivitou. Rádi vám potvrdíme účast. Doplňující informace a formulář získáte od své zdravotní pojišťovny. V případě zájmu nám zašlete na náš email info@sportjoy.cz vyplněný formulář od pojišťovny (nebo váš vlastní, pokud pojišťovna formulář neposkytla).

Upozorňujeme, že nemáme k dispozici žádný univerzální formulář, je potřeba si jej obstarat. Formulář vám pouze orazítkujeme, prosíme, abyste všechny položky vyplnili samostatně.

Benefity pro zaměstnance firem

Zaměstnavatelé nabízí svým zaměstnancům různé benefity v podobě finančního příspěvku na sportovní a volnočasové aktivity dětí. Více informací vám poskytne váš zaměstnavatel. 

Na platbu za aktivitu vám můžeme vystavit fakturu. V případě zájmu uveďte požadavek, IČO a text do faktury do přihlášky nebo pošlete údaje na náš email info@sportjoy.cz

Upozorňujeme, že není možné vystavovat faktury zpětně. Prosíme o uvedení všech údajů, jinak vám nebudeme schopni fakturu vystavit.

Daňový doklad o platbě

Rádi vám vystavíme daňový doklad o platbě aktivity. V případě zájmu nám požadavek zašlete na náš email info@sportjoy.cz. Pokud potřebujete v dokladu uvádět specifický text, nezapomeňte nás na to upozornit. Pokud potřebujete doklady o platbě za více účastníků, sdělte nám, zda je chcete vystavit dohromady či za každé dítě zvlášť.

Slevy

Sourozenecká sleva

Pokud přihlašujete na příměstské tábory sourozence, v přihlášce se vám automaticky započítá sleva 200 Kč. Upozorňujeme, že sleva se vypočítá, jen pokud přihlašujete sourozence v jedné přihlášce.

Slevové kódy

Všechny slevové kódy na aktivity v roce 2022 jsou platné do 28. 2. 2022, pokud není uvedeno jinak.

Storno poplatky 

(příměstské tábory)

Omluvy a nahrazování 

(kroužky, kurzy a školka)

Jak postupovat při žádosti o vrácení peněz

Žádost o vrácení zasílejte na info@sportjoy.cz

Do předmětu uveďte: STORNO - Vaše ID (zasláno emailem)

Do textu emailu uveďte:

Děkujeme, že dodržujete výše uvedený postup při žádosti o refundaci.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.