Příměstské tábory 
pro děti od 3 do 15 let v Praze a nově
i v dalších městech


Učíme děti, že svůj volný čas mohou trávit aktivně, kreativně a na čerstvém vzduchu. 

Náš program je bude bavit a motivovat k pohybu.


Příměstské tábory

pro děti od 3 do 15 let

Firemní tábory

pro děti od 3 do 15 let

Pracuj s dětmi

pro studenty, lektory a učitele

Termíny příměstských táborů

Tábory

Program táborů

Proč my?

Od roku 2013 organizujeme příměstské tábory a další aktivity pro děti. Věnujeme přípravám maximální pozornost a přistupujeme ke všemu profesionálně. Záleží nám na tom, aby program děti nadchnul, zabavil a rozhýbal.

Zkušenosti

Organizaci příměstských táborů a dalších aktivit pro děti se věnujeme již od roku 2013. Díky velkému počtu zájemců každý rok navyšujeme kapacity a přidáváme nové lokality. Abychom nabídli dětem co nejširší spektrum možností, neustále vymýšlíme něco nového. Aktuálně pořádáme sportovní, kreativní i dobrodružné tábory, dobrodružné kroužky a v neposlední řadě letní školku pro předškolní děti.

Profesionalita

Všechen svůj čas, zkušenosti a nadšení investujeme do organizace táborů a kroužků. Snažíme se vše naplánovat do nejmenších detailů. Velkou pozornost věnujeme bezpečnosti dětí a výběru našich instruktorů. Instruktoři jsou vždy profesionálně proškoleni a dělají maximum pro to, aby byly děti vždy spokojené a odnášely si z táborů a kroužků spoustu skvělých zážitků.

„Ve zdravém těle zdravý duch.“

Zdravý životní styl je u nás na prvním místě. Víme, jak důležitý je pro zdraví dětí pohyb na čerstvém vzduchu, a proto jej zařazujeme do všech našich programů. Sportovní, dobrodružný i kreativní tábor, dobrodružný kroužek i letní školka - u všech našich aktivit zaručujeme, že děti stráví spoustu času venku a parádně si zasportují. My totiž umíme zařadit pohyb do každé činnosti.

Řekli o nás

 • “Děkuji mnohokrát za bezvadný program a skvělý tábor. Viktorku jsem zpovídala každý večer a vždycky byla nadšená a těšila se na další sportíky.”
  Zuzana
 • "Dobrý den, také vám všem chci poděkovat za péči o Tomáše. Moc se mu líbilo a i přes špatné počasí jste z mého pohledu vše výborně zvládali. Fotky jsme si prohlédli, jsou moc pěkné a Tom se bude těšit na příští rok."
  Lenka
 • "Tábor byl bezvadný. Opravdu mi domu chodil syn nadšený a plný zážitků. Trenéři byli profíci myslím. Již Vás všude doporučuji. Určitě se budeme těšit na další akce od Vás. Přeji mnoho dalších úspěchů."
  Jana
 • "Děkuji za výborný průběh tábora. Klukům se líbilo, staršího syna velmi zaujal americký fotbal, takže příští rok se rádi vrátíme a možná využijeme tábora zaměřeného na tento sport. Hezky zbytek prázdnin."
  Irena

Naši partneři