Loading color scheme

Kontakt

Komunikace s rodiči je pro nás velice důležitá. Snažíme se vždy, co nejrychleji, nejlépe a nejpřesněji zodpovědět všechny dotazy.

Pokud máte nějaký dotaz nebo potřebujete poradit, tak nás neváhejte kontaktovat.

I když nás přes telefon a email nevidíte, tak věřte, že se stále usmíváme a práce nás všechny baví :)

SPORTJOY, z.s.

IČ: 22771689
Kontakt kroužky: +420 777 588 721
tel: +420 777 851 655
email: info@kidsjoy.cz

Adresa spolku

Adéla Jaucová

SPORTJOY, z.s.
Akátová 1974, Hostivice, 25301

Fakturační adresa

Adéla Jaucová

Akátová 1974, Hostivice, 25301

Bc. Adéla Jaucová

Předsedkyně

Adéla je naše zakladatelka a vrchní velitelka. Ve SPORTJOY, z.s. pečuje o náplň práce týmu, dojednává spolupráce a vymýšlí pořád něco nového, takže je těžké s ní udržet krok. Před 7 lety celý projekt vymyslela a všemu šéfuje. Je pro ní důležitý každý detail a než něco odsouhlasí, sama si to musí prověřit a vyzkoušet. Zatím si vyzkoušela a naučila 30 sportů a hledá stále nové sporty.

Bc. Michaela Kašová

koordinátorka projektu
tel.: +420 777 851 655

Naše Míša pracuje doslova na zavolání. Její náplní práce je hlavně komunikace s rodiči přes telefon. V případě, že máte nějaký dotaz nebo problém, který potřebujete rychle vyřešit, neváhejte zavolat! Dále je odpovědná za výběr a školení trenérů. V létě ji můžete potkat i jako vedoucí a trenérku na našich táborech.

Karolína Handíková

koordinátorka projektu
tel.: +420 777 851 655

Karolína má na starosti hlavně e-mail. Řeší všechny Vaše dotazy, které zasíláte na naší emailovou adresu. Stará se také o výběr a komunikaci našich nových lokalit. Společně s kolegyní Míšou vybírá pro Vaše děti ty nejlepší trenéry a vedoucí. Sama je v létě vedoucí na táborech. Věnuje se také tvorbě programu, a proto se na ní neváhejte obrátit s jakýmikoliv připomínkami a dotazy.

Děkujeme za Váš dotaz, co nejdříve Vám se ozveme. Něco se pokazilo. Zkuste prosím zprávu odeslat znovu. Captcha nebyla správně zadána.