Loading color scheme

Příklad programu SPORTJOY

Příklad programu SPORTJOY

SPORTJOY: Děti vyzkouší 25 tradičních a netradičních sportů. Zažijí plno zábavy a her!

BABYJOY: Děti si vyzkouší 15 různých sportů a naučí se mnoho nových pohybových dovedností.

Pondělí Skupina 1 Skupina 2 Skupina 3 Skupina 4 BABYJOY
8.30-9:00 příchod, registrace, rozdělení do skupin, úvodní slovo vedoucího kempu
9:00-9:50 seznamovací hry
10:10-11:00 kinball florbal tenis bojové sporty / šerm atletika
11:10-12:00 florbal tenis bojové sporty / šerm atletika kinball
12:00-13:20 oběd a polední klid
13:20-14:10 tenis bojové sporty / šerm atletika kinball florbal
14:20-15:10 bojové sporty/šerm atletika kinball florbal tenis
15:20-16:10 atletika kinball florbal tenis bojové sporty / šerm
Úterý Skupina 1 Skupina 2 Skupina 3 Skupina 4 Babyjoy
9:00-9:50 tanec / ropeskipping lukostřelba/golf basketball míčové hry spikeball / skateboard
10:10-11:00 lukostřelba/golf basketball míčové hry spikeball / skateboard gymnastika / akrobacie / parkour
11:10-12:00 basketball míčové hry spikeball / skateboard gymnastika / akrobacie / parkour tanec / ropeskipping
12:00-13:20 oběd a polední klid
13:20-14:10 míčové hry spikeball / skateboard gymnastika / akrobacie / parkour tanec / ropeskipping lukostřelba/golf
14:20-15:10 spikeball / skateboard gymnastika / akrobacie / parkour tanec / ropeskipping lukostřelba/golf basketball
15:20-16:10 gymnastika / akrobacie / parkour tanec / ropeskipping lukostřelba/golf basketball míčové hry
Středa Skupina 1 Skupina 2 Skupina 3 Skupina 4 Babyjoy
9:00 - 16:10 Celodenní výlet
Čtvrtek Skupina 1 Skupina 2 Skupina 3 Skupina 4 Babyjoy
9:00-9:50 lakros americký fotbal / rugby beachvolejball / volejball / přehazovaná kriket tchoukball / házená
10:10-11:00 americký fotbal / rugby beachvolejball / volejball / přehazovaná kriket tchoukball / házená softball / baseball
11:10-12:00 beachvolejball / volejball / přehazovaná kriket tchoukball/házená sportovní soutěže basketball
12:00-13:20 oběd a polední klid
13:20-14:10 kriket tchoukball / házená softball / baseball frisbee / kanjam americký fotbal / rugby
14:20-15:10 tchoukball / házená softball / baseball lakros americký fotbal / rugby beachvolejball / volejball / přehazovaná
15:20-16:10 softball/baseball lakros americký fotbal/rugby beachvolejball / volejball / přehazovaná slackline/petanque
Pátek Skupina 1 Skupina 2 Skupina 3 Skupina 4 Babyjoy
9:00-9:50 kolektivní hry frisbee / kanjam slackline / petanque koletivní hry kriket
10:10-12:00 orientační běh
12:00-13:20 oběd a polední klid
13:20-14:10 slackline / petanque kolektivní hry frisbee / kanjam lakros sportovní soutěže
14:20-15:10 frisbee / kanjam slackline / petanque sportovní soutěže frisbee / kanjam
15:20-16:10 sportovní soutěže kolektivní hry slackline / petanque kolektivní hry

Doplňující informace k programu: Program se může v průběhu týdne změnit v závislosti na počasí.