Zájmové kroužky pro děti

Kroužky, které děti baví!


Učíme děti, že svůj volný čas mohou trávit aktivně, kreativně a na čerstvém vzduchu. 

Kroužky pro děti

DOBRODRUŽNÝ KROUŽEK

Baví vaše děti hledání pokladů, luštění šifer, příroda a dobrodružství? Přihlaste je na dobrodružný kroužek!

Dobrodružný kroužek pro děti 7-12 let. Účastníci se naučí plno zálesáckých dovedností. Budou zkoumat, bádat, objevovat a zjistí, jak být správným dobrodruhem. Kromě toho potkají nové kamarády a získají spoustu zážitků. Naučí se týmové spolupráci a odpovědnosti vůči druhým lidem i životnímu prostředí.

Cena: 100,- / lekce

Věk: 7-12 let

Délka lekce: 90 minut 

 

Příměstské tábory KIDSJOY
Kroužky pro děti

KROUŽEK DESKOVÝCH A KARETNÍCH HER

Chtějí se vaše děti ponořit každý týden do nového dobrodružství při hraní více i méně známých her? V kroužku deskových a karetních her se jim to splní!

Kroužek pro děti od 8 do 15 let, které rády hrají nejrůznější deskové a karetní hry. V kroužku si zahrají známé i méně známé hry, a navíc si během roku svoji vlastní hru navrhnou a vyrobí. Jako zpestření na ně čekají i hádanky a rébusy. Během hraní a zábavy procvičíme soustředěnost, postřeh a logické uvažování. 

#f5f5f5

Cena:  100,- / lekce

Věk: 8-15 let

Délka lekce: 60 minut

Kroužky pro děti

NOVINÁŘSKÝ KROUŽEK

Plánují vaše děti kariéru novináře, reportéra či spisovatele? V novinářském kroužku zjistí, jak na to.

Novinářský kroužek pro děti od 8 do 15 let, které se chtějí stát novináři, reportéry či spisovateli. V kroužku se naučí, jak napsat opravdovou reportáž, jak vést rozhovor se známou osobností nebo jak ověřovat správnost informací. Nebudou chybět ani základy focení a tvůrčího psaní. Všechny znalosti děti uplatní i přímo v praxi při vydávání vlastního časopisu.

Cena: 100,- / lekce

Věk: 9-15 let

Délka lekce: 60 minut 

 

Kroužky pro děti

KROUŽEK PŘÍBĚHŮ A POHÁDEK

Chtějí se vaše děti přenést do svých oblíbených pohádek, hrát hry v doprovodu známých hrdinů a postav a vymýšlet vlastní příběhy? To vše na ně čeká v našem kroužku.

Kroužek je určen pro děti ve věku od 4 do 6 let, které mají rády populární i méně známé pohádky, vyprávění a pověsti. Každý týden se budou moci ponořit do jiného příběhu, který je bude provázet celou lekcí plnou pohybu, tvoření, her a dalších aktivit. Zároveň budou rozvíjet fantazii při vymýšení vlastních příběhů a dobrodružství. 

#f5f5f5

Cena: 100,- / lekce

Věk: 4-6 let

Délka lekce: 60 minut

Kroužky pro děti

SPORTOVNÍ AKADEMIE

Chtějí vaši školáci zkoušet nové sporty a učit se neustále něco nového? Přihlaste je do sportovní akademie!

Kroužek pro děti od 6 do 15 let, které si chtějí vyzkoušet každý týden nový sport. Sportovní akademie nabídne lekce, během kterých představíme pokaždé jeden sport - ať už tradiční, nebo méně známý. Děti se seznámí s pravidly, vyzkouší si jednotlivé dovednosti a nakonec si nový sport zahrají. 

Kroužek je ideální pro děti, které zatím nenašly ten správný sport nebo jen zkrátka chtějí zkoušet neustále něco nového.

Cena: 100,- / lekce

Věk: 6-15 let

Délka lekce: 60 minut 

 

Kroužky pro děti

POHYBOVÁ AKADEMIE

Chtějí vaši předškoláci zkoušet nové sporty a učit se neustále něco nového? Přihlaste je do pohybové akademie!

Kroužek pro děti od 3 do 6 let, které si chtějí vyzkoušet každý týden nový sport. Pohybová akademie nabídne lekce, během kterých představíme pokaždé jeden sport - ať už tradiční, nebo méně známý. Děti se seznámí s pravidly, vyzkouší si jednotlivé dovednosti a nakonec si nový sport zahrají. 

Kroužek je ideální pro předškoláky, kteří milují pohyb a neustále chtějí zkoušet něco nového, ale i pro děti, které naopak teprve potřebují kladný vztah ke sportu objevit.

#f5f5f5

Cena: 100,- / lekce

Věk: 3-6 let

Délka lekce: 60 minut

Termíny kroužků

Lokality kroužků

Cena příměstských táborů zahrnuje

Jak vše probíhá?

Kdo kroužky vede?

Co s sebou na kroužek?

Jak mohu přihlásit dítě na kroužek?

Nejjednodušší cesta vede přes tlačítko Přihláška v pravém horním rohu. Pokud tento způsob z nějakého důvodu nefunguje, neváhejte se na nás obrátit na info@sportjoy.cz nebo +420 777 851 655.

Nedorazil mi potvrzovací e-mail. Co mám dělat?

Občas se stává, že naše zprávy spadnou do spamu nebo hromadných zpráv, zkontrolujte tedy nejdřív tyto složky. Pokud e-mail nenajdete ani tam, dejte nám vědět na info@sportjoy.cz.

Jak mohu dítě omluvit z kroužku?

Dítě je možné z kroužku omluvit před začátkem lekce, a to na info@sportjoy.cz. Řádně omluvenou absenci je možné si nahradit na konci pololetí v tzv. náhradní lekci.

Můžete mi vystavit potvrzení o platbě?

Ano, rádi vám na požádání vystavíme doklad. Pošlete nám e-mail se všemi údaji, které k tomu budeme potřebovat, na info@sportjoy.cz.

Může dítě chodit z kroužku samo?

Ano, prosím, abyste tuto skutečnost uvedli v přihlášce a dítě na první lekci přineslo písemný souhlas podepsaný zákonným zástupcem.

Může dítě chodit na kroužek samo?

Ano, prosíme, abyste tuto skutečnost uvedli v přihlášce.

Co mám dát dítěti na kroužek s sebou?

Děti potřebují mít pohodlné oblečení, ve kterém se budou moct hýbat, a obuv na ven i dovnitř. Dále je potřeba dětem dát láhev na pití. Děti si na kroužky nosí také psací potřeby a sešit vyhrazený pouze na kroužek.

Kroužek jsme platili už v minulém šk. roce, kdy se kvůli covid-19 rušil. Je možné převést platbu na tento rok?

Ano, je možné odečíst zaplacenou částku z ceny kroužku. Upozorněte nás na to v přihlášce.

Může dítě chodit na kroužek ve škole, které není žákem?

Obecně ano, ale v současné chvíli se řídíme vládními nařízeními. Z posledních informací vyplývá, že toto možné nebude.

Jak to u nás vypadá?