Loading color scheme

Pracuj s dětmi

Pracuj s dětmi

Baví tě práce s dětmi? Chceš pracovat v super kolektivu zkušených lektorů a vedoucích, kteří ti v začátcích se vším pomohou? Ať už máš blízko ke sportu, umění, vědě či přírodě, najdeme pro tebe ideální tábor či kroužek, kde můžeš předat své znalosti a dovednosti ostatním. Víme, že každý někdy začínal, a nadšení a přístup k dětem jsou pro nás nejdůležitější. Pedagogické vzdělání je samozřejmě výhodou, ale pokud teprve studuješ nebo přicházíš z jiného oboru, není čeho se obávat - pořádáme vlastní školení, po jehož splnění získáš mimo jiné certifikát o absolvování kurzu první pomoci. Všechny naše vedoucí, instruktory a lektory vždy nejdřív pořádně připravíme na práci s dětmi a všechno, co je může potkat. 

Proč pracovat u nás?

 • Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení.
 • Ke každému táboru či kroužku máme vlastní metodiku, o kterou se můžeš opřít, a jsme tu pro tebe, když si s něčím nebudeš vědět rady.
 • Počítáme s tebou dlouhodobě - v létě můžeš vést tábory, přes rok kroužky.
 • Ať už je tvůj obor jakýkoliv, najdeme pro tebe ideální tábor či kroužek - u nás se uplatní sportovci, umělci i přírodovědci.
 • Rádi ti potvrdíme praxi do školy či do životopisu.
 • Chceme naše vedoucí, instruktory a lektory podporovat a posouvat dál - nabídneme ti spoustu kurzů a školení, které využiješ nejen na táborech a kroužcích, ale i v budoucnu (první pomoc, kurz pedagoga volného času apod.)

Co od tebe očekáváme?

 • dobrý vztah k dětem
 • věk 18+
 • ochotu učit se nové věci
 • spolehlivost
 • pedagogické vzdělání je výhodou, ne podmínkou

Koho aktuálně hledáme?

vedoucí letních příměstských táborů

6500–7000 Kč / 5 dní

Vedoucí je nejzodpovědnější člověk na táboře. Program zná i pozpátku a ví, kdo má co na starost. Jako vedoucí budeš zodpovídat za to, že všechno šlape, jak má - od ranní registrace dětí, přes denní program tábora až po odpolední vyzvedávání. Povedeš tým instruktorů, dohlédneš na průběh harmonogramu, ohlídáš, že je na táboře všechno potřebné vybavení,  ujistíš se, že všichni odevzdali bezinfekčnost, a pořídíš fotodokumentaci z tábora. Nebudeš mít vlastní oddíl, ale s dětmi i instruktory budeš každý den komunikovat, hlavně o organizačních záležitostech. Zároveň budeš v kontaktu s námi i s rodiči, kdykoli se budou potřebovat na něco zeptat. 

Zní to jako práce, kterou zvládneš a která by tě bavila? Vyplň nám dotazník a my se ti ozveme!

 

instruktor/ka letních příměstských táborů

5500–6000 Kč / 5 dní

Pokud chceš pracovat s dětmi ve věku od 3 do 15 let a strávit léto tím, co tě baví, ať už je to sport, tvoření, divadlo nebo třeba pobyt v přírodě, rádi tě přivítáme v našem týmu instruktorů. Jako instruktor či instruktorka máš během celého tábora svůj oddíl dětí (podle toho, se kterou věkovou skupinou pracuješ nejraději) a staráš se o jejich program, bezpečnost a to, že si nikdo nezapomněl opalovací krém :) Nečekáme, že ovládáš úplně všechny dovednosti, které si děti na táboře vyzkouší. Hlavní je přístup k dětem a zodpovědnost, o zbytek se postaráme.

Chceme, aby naši instruktoři vedli tábor, který je bude bavit - můžeš si tak vybrat ze sportovního, kreativního, dobrodružného nebo tábora pro předškoláky.

Přesně práce pro tebe? Vyplň nám dotazník a my se ti ozveme!lektor/ka dobrodružných kroužků

450 Kč / lekce

Šifry, uzly, mapy, oheň, kápézetka - všechny tyhle pojmy znáš a chceš pracovat s dětmi (6–12 let) po celý rok? Pak je práce lektora dobrodružného kroužku jako stvořená pro tebe. Kroužek probíhá na několika pražských školách, a tak si můžeš vybrat termín či termíny, které se ti hodí nejlépe a které máš kousek od domova nebo školy. Tvým úkolem bude každý týden představit dětem jedno téma - rozdělávání ohně, vázání uzlů, orientace v mapě, luštění šifer, první pomoc a další. Pokud tě dobrodružství a příroda lákají, ačkoli nejsi úplně kovaný zálesák, není čeho se bát - ke kroužku jsme vytvořili metodiku, která tě vším provede a pomůže ti zprostředkovat dětem v kroužku super zážitky.

Zní to jako práce, která by tě bavila? Vyplň nám dotazník a my se ti ozveme!

 

vedoucí Letní školky

Baví tě práce s předškoláky a víš, co potřebují, aby zvládli celý den bez rodičů? Pak tě rádi uvidíme jako chůvu v jedné z našich Letních školek. Budeš mít na starosti malou skupinku dětí ve věku 3–5 let a tvým úkolem bude pomoci jim zažít skvělé léto v době, kdy jsou rodiče v práci a mateřské školky zavřené. V Letní školce se bude sportovat, tvořit, malovat, objevovat, hrát, ale také číst a odpočívat - a ideální chůva zvládne tím vším děti provést tak, aby byly spokojené, v bezpečí a natěšené na další den ve školce. Perfektní kandidát/ka na chůvu má zkušenosti s prací s touto věkovou skupinou - učitel/ka ve školce, maminka na mateřské… 

Troufneš si na práci s předškoláky, a ještě tě bude bavit? Vyplň nám dotazník a my se ti ozveme!