Loading color scheme

Návod - přihláška

Návod - přihláška

Vytvořili jsme nový přihlašovací systém, který stále zdokonalujeme, takže se za případné potíže při přihlášení omlouváme.

Systém nám hodně ulehčuje práci a všechny údaje jsou bezpečně uloženy.

Zde je stručný návod, jak postupovat při přihlášení dítěte na tábor.

1) Kdekoliv na stránce klikněte na oranžové tlačítko- PŘIHLÁSIT SE.

2) Vyplňte údaje - rodič č.1. Můžete vyplnit i údaje o druhé rodiči, ale dejte pozor, aby byla všechna políčka správně vyplněná.

3) Vyplníte veškeré údaje o dítěti -> Pokud přihlašujete sourozence, přidejte všechny do jedné přihlášky- V případě, že v jedné přihlášce nepřidáte všechny sourozence, nebude Vám započítána sleva. Využijte prosím tlačítko "Přidat sourozence" v dolní části.

4) Vyberte termín a lokalitu tábora ke každému dítěti. Můžete v jedné přihlášce kombinovat tábory SPORTJOY a KIDSJOY. Tábory se Vám nabídnou na základě věku dítěte.

5) Zkontrolujte si všechny údaje, které jste zadali do přihlášky.

6) Pokud máte slevový kód tak ho nezapomeňte napsat do kolonky “slevový kód”. Automaticky se sleva odečte

7) Pokud jste tábor někomu doporučili, tak ho nezapomeňte uvést do kolonky “doporučuji”. Pokud na tábor doporučíte další účastníky, účastním se přihlásí a uhradí platbu za tábor, získáváte 100 Kč slevu za každé nově přihlášené dítě. Částka bude automaticky zaslána na Váš účet. - příklad celé jméno „Jméno příjmení - věk“

8) V případě, že Vám přihláška nejde vyplnit nebo odeslat, je možné, že nespolupracuje s webovým prohlížečem(např.internet explorer), který je na vašem PC nastaven. V tomto případě doporučujeme zkusit přihlášku vyplnit z jiného prohlížeče nebo z mobilu.

9) Při platbě tábora nezapomeňte uvést jako variabilní symbol Vaše ID, které obdržíte emailem.

10) děkujeme za pozornost