Facebook ikonka

příměstský tábor

Program většinou probíhá od 9: 00 do 16:20. Ráno rodič dítě přiveze a po práci si ho zase vyzvedne.

Děti si vyzkouší v průběhu týdne více než 30 různých tradičních i netradičních sportů (!). Každý den je několik sportů a skupiny rotují od jedné lekce k druhé. 

Většina sportovních aktivit bude probíhat ve sportovním areálu Krč Eagles Praha na Praze 4 nebo ve sportovním areálu FK Motorlet v Jinonicích na Praze 5 - dle zvolené lokality. Novinkou je i lokalita na Praze 12. V průběhu týdne vyrazí děti také na různé výlety mimo areál, vyzkouší si například kanoepolo či veslování, budou hledat i poklady a zkameněliny. 

Program zahrnuje přestávky, kdy se dětí mohou nasvačit, pauzu na oběd a polední klid. Děti během poledního klidu mohou hrát stolní hry, číst si nebo spát.

Náročnost programu je přizpůsobena skupinám, které jsou rozděleny dle věku dětí. 

Organizátor má právo změnit harmonogram a náplň programu.

Příklad programu:

Pondělí

8:00 - 9:00 příchod, registrace, rozdělení do skupin, úvodní slovo vedoucího kempu

9:00 - 9:50  1. skupina LAKROS, 2. skupina POZEMNÍ HOKEJ

10:10 - 11:00 1. skupina POZEMNÍ HOKEJ, 2. skupina LAKROS

11:00 - 12:30 oběd a polední klid

12:30 - 13:20 1. skupina KIN-BALL , 2. skupina BASEBALL

13:30 - 14:20 1. skupina BASEBALL , 2. skupina KIN-BALL

14:30 - 15:20 1. skupina AMERICKÝ FOTBAL, 2. skupina JUDO

15:30 - 16:20 1. skupina JUDO , 2. skupina AMERICKÝ FOTBAL

16:30 - 18:00 odpolední hlídání

Úterý

7:30 - 9:00 ranní hlídání

9:00 - 9:50  1. skupina NETRADIČNÍ SPORTY(kanjam,frisbee,shuttlecock), 2. skupina TENIS 

10:10 - 11:00 1. TENIS , 2. skupina NETRADIČNÍ SPORTY(kanjam,frisbee,shuttlecock)

11:00 - 12:30 oběd a polední klid

12:30 - 13:20 1. skupina TENIS 10dětí (ostatní BADMINTON, SPEEDMINTON) , 2. skupina FOTBAL

13:30 - 14:20 1. skupina FAUSTBALL/VOLEJBAL  , 2. skupina TENIS 

14:30 - 15:20 1. skupina CHEERLEADERS , 2. skupina ŠERM

15:30 - 16:20 1. skupina ŠERM, 2. skupina CHEERLEADERS

16:30 - 18:00 odpolední hlídání

Středa

7:30 - 9:00 ranní hlídání

9:00 odchod na výlet k Vltavě - KANOEPOLO

Oběd formou cateringu

16:30 - 18:00 odpolední hlídání

Čtvrtek

7:30 - 9:00 ranní hlídání

9:00 - 9:50  1. skupina RUGBY, 2. skupina FLORBAL

10:10 - 11:00 1. skupina FLORBAL , 2. skupina RUGBY

11:00 - 12:30 oběd a polední klid

12:30 - 13:20 1. skupina SKATEBOARDING, 2. skupina AEROBIK

13:30 - 14:20 1. skupina AEROBIK , 2. skupina SKATEBOARDING

14:30 - 15:20 1. skupina KRASOJÍZDA/KOLOVÁ , 2. skupina SLACKLINE

15:30 - 16:20 1. skupina SLACKLINE , 2. skupina KRASOJÍZDA/KOLOVÁ

16:30 - 18:00 odpolední hlídání

Pátek

7:30 - 9:00 ranní hlídání

9:00 - 9:50  1. skupina KARATE , 2. skupina ZÁPAS FOTBAL/FLORBAL

10:10 - 11:00 1. skupina ZÁPAS FOTBAL/FLORBAL, 2. skupina GYMNASTIKA

11:00 - 12:30 oběd a polední klid

12:30 - 13:20 1. skupina GOLF , 2. skupina KARATE

13:30 - 14:20 1. HLEDÁNÍ pokladů - táborová hra/orientační běh

14:30 - 15:20 1. skupina BASKETBAL   , 2. skupina GOLF

15:30 - 16:20 

16:30 - 18:00 odpolední hlídání

 

 

           



loader
Žádné události

 

Kontakt:
Bc. Adéla Jaucová

jednatelka

Email: info@sportjoy.cz

Natalia Kotlyarova

office manager

Tel.: +420 776 383 097

Email: natalia.kotlyarova@sportjoy.cz