Facebook ikonka

Sporty

 

2014 2015 2016 2017 2018

Eva: "Tábor byl pro syna výborná příležitost, jak si vyzkoušet různé sporty a zjistit, že ho pohybově baví téměř vše. Určitě tuto zkušenost využije, když se bude rozhodovat o novém sportovním kroužku. Organizace byla výborná, všechny důležité informace jsme obrželi předem. Z pohledu rodiče hodnotím velmi rozumný přístup a přizpůsobení programu u nejmenších dětí s ohledem na tropická vedra a důsledné kontrolování pitného režimu. "

Zuzana: "Adam byl na tabore nadseny. Domu chodil unaveny a spokojeny. Pristi rok by chtel na tabor chodit i se sestrou."

Petra: "Děkuji mnohokrát za bezvadný program a skvělý tábor. Viktorku jsem zpovídala každý večer a vždycky byla nadšená a těšila se na další sportíky. Nemá příliš sportovní “geny”, ale právě proto jsem hrozně ráda, že se jí na kempu líbilo. Tímto potvrzuji, že jste určitě splnili, co jste si předsevzali. Ještě jednou díky."

 

Karolina: "Tábor se dětem moc líbil! Je užasne, že si děti mohly vyzkoušet i sporty, se kterými by se jinak jen těžko setkaly - např. kanoepolo. A různorodost sportu byla úžasná. Včera u večeře nám dcera a syn vysvětlovali pravidla některých sportovních her a rozdíly mezi nimi, takže si i leccos zapamatovali. Jsem rada, že si děti tento prázdninový týden tak hezky užily. Slečny instruktorky byly příjemné a s dětmi to "uměly". Moc všem děkujeme."

 

Monika: "Dobrý den paní Jaucová chtěla bych moc poděkovat za skvělý příměstský tábor. Naši kluci Tomáš i Prokop byli nadšeni z každého dne a sportu ani nedovedu říct, který se jim líbil nejvíc. Po loňské zkušenosti naší nejstarší dcery jsem opravdu byla ráda, že letos mohli zkusit něco nového i synové a myslím, že příští rok máme jeden týden prázdnin opět vyřešený. Mnohokrát tedy děkuji za vaší práci kterou děláte, protože jí děláte opravdu velmi dobře, přeji plno radostných dětí a spokojených rodičů jako jsme my."

 

Burianovi: "Chceme Vám moc poděkovat za krásnou příležitost pro děti -možnost vyzkoušet si spoustu sportů, trávit čas prázdnin aktivně a hlavně s naprosto úžasnými trenéry. Kubík byl každý den nadšený, dlouho vyprávěl, co vše jste dělali a vyjádřil svá přání, kterému sportu se chce věnovat - za to velké díky, protože jiná taková možnost, jak zjistit co by to dítko vlastně bavilo, není. Tohle je obrovská příležitost to vyzkoušet a můžeme Váš příměstský tábor jen a jen doporučit. Výlet k řece a další s tím spojený program byl také skvělý. Kubíka tak moc bavil váš program, že některé dny i proběhlo "mami já ještě nechci domů" - myslím, že to je tím nej oceněním pro Vás všechny organizátory a trenéry! Takže velké Děkujeme a těšíme se na příští týden - a na příští rok. A jsme nadšení, že uvažujete i o programu na podzimní a jarní prázdniny. Také nelze opomenout stravování - moc chutnalo:). Perfektní je i zařazení ovoce a zeleniny. A ještě jedno veliké díky - za fotky a videa - je skvělé mít možnost vidět děti co denně dělají!!"

 

Koliandrovi: "Moc děkujeme za krásné zpestření prázdnin! Kluci (Filip i Tomáš) byli absolutně nadšení a moc se jim ten týden líbil.

Všechny sporty si užívali, u Filipa prý nakonec zvítězil baseball a u Tomáše karate a šerm. Už se mě ptali, jestli můžou chodit příští rok zas.

Také děkujeme za báječný přístup k dětem a dokonalou informovanost rodičů. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených sportovců.

Už jsem tento kemp doporučila svým známým a z jejich reakcí bylo vidět, že je to opravdu zaujalo. Tak příští rok snad na viděnou"

 

Dáda: "V první řadě velký dík všem, kdo se na kempech podílejí - a to nejen za čas a organizaci, ale také za nápad a odvahu vůbec něco podobného podniknout. I když se dceři (13) moc nechtělo z chaty, kde si užívá prázdniny se psem u dědy, protože má v roce 1 měsíc volno, kdy nemusí trénovat, přišla v pátek nakonec celá uslzená, že by tedy šla rovnou ještě na další týden a ať ji aspoň hned přihlásím na příští rok. Jednou, až nechá gymnastiky, se může zapojit do jiného sportu .... třeba zrovna díky jeho poznání na Sportjoy kempu. Ještě jednou díky a hodně invence a radosti do dalších akcí!"

 

Lenka: "Dobrý den, také vám všem chci poděkovat za péči o Tomáše. Moc se mu líbilo a i přes špatné počasí jste z mého pohledu vše výborně zvládali. Fotky jsme si prohlédli, jsou moc pěkné a Tom se bude těšit na příští rok."

 

Helena: "Chtěla bych Vám a celému teamu poděkovat za tuto akci,  děti byly moc spokojené, nakonec se i naše Maruška celkem “otrkala” a líbilo se oběma. S možností vyzkoušení různých sportů je to skvělý nápad, málokdy mají děti tuto možnost. Počasí nás sice zaskočilo, nicméně děti říkaly, že hala byla pěkná a vyšlo to i tam. Co se týká stravování, jídlo si moc chválily, porce jim stačily, jídlo bylo vhodně vybráno pro děti.

Určitě děti nebyly naposledy, nejsme bohužel z Prahy, ja dojíždím pracovat na Nové Butovice, proto se nám tato lokalita moc hodila. Každopádně budu sledovat akce a určitě děti ještě přihlásíme. Mějte se pěkně a ještě jednou děkujeme."

 

Irena: "Děkuji za výborný průběh tábora. Klukům se líbilo, staršího syna velmi zaujal americký fotbal, takže příští rok se rádi vrátíme a možná využijeme tábora zaměřeného na tento sport. Hezky zbytek prázdnin."

 

Michala: "Já jsem Vám chtěla moc a moc poděkovat za super týden prázdnin, který mohli mí kluci (Martin 11 a Oliver 7) strávit na Sportjoy kempu. Oba byli nadšení již po prvním dni a den ode dne vyprávěli více a více zážitků. Hned ve středu se mne ptali, zda se budou moci zúčastnit i příští rok  Docela reálně uvažuji, že je přihlásím i na ten podzimní termín. Tábor opravdu splnil veškerá moje očekávání. Děkuji."

 

Hana: "Dcery byly z tábora nadšené, moc se jim tam líbilo. Dozvěděly se a zkusily si i nám neznámé sporty. Byly spokojené i se všemi trenéry i s jídlem. My měli také dostatek informací. Děkujeme za pěkný týden prázdnin."

 

Eva: "Dobrý den, paní Jaucová,  hned v úvodu svého krátkého dopisu bych vám všem moc ráda poděkovala za skvěle odvedenou práci. Jakub chodil domů nadšený a nejraději by dělal všechny sporty najednou. škoda, že den má jen 24 hodin. Mějte se krásně, ještě jednou moc děkuji za skvělý týden pro naše děti a držím vám palce v další práci."

 

Jana: "Náš Kuba si kemp chválil, instruktoři byli prý hodní a ani jedno ráno neprotestoval, že by na kemp jít nechtěl. Jeden z největších zážitků, bylo samozřejmě natáčení ČT  Už se těšíme na foto a video příspěvky.My jsme byli spokojeni a Kubík se prý příští léto zase zúčastní. Děkujeme i my Vám a všem kolegům, kteří se o děti starali a věnovali se jim, je mi jasné, že to někdy není nic jednoduchého."

 

Alena: "Dobrý den,chtěla jsem vám také moc za všechno poděkovat. Petr se letos přihlásil podruhé, i když s obavami, že tam budou s jeho kamarádem nejstarší, ale opět chodil domů nadšený, spokojený a unavený. Děkuji ještě jednou."

 

Andrea: "Mě a především mé dceři se váš tábor líbil. Dozvěděli jsme se o vás od dcerky kamaráda. Prohlédla jsem si váš web a v případě nejasností či dotazů jsem s vámi komunikovala. Takže komunikace, informovanost a organizace na jedničku. Rovněž i s jídlem byla dcera spokojená a s náplní tábora také. Byla nadšená a vždy vyprávěla co se ten den naučila, co si vyzkoušela. Příští rok by se chtěla zúčastnit znovu i na celý týden (letos na zkoušku jen dva dny). Děkuji a přeji mnoho úspěchů při práci s dětmi."

 

Julie: "Děkujeme moc za tábor! Syn byl hrozně nadšený, celý týden nám povídal pravidla všech tech sportů, které si vyzkoušel, a úplně se zbláznil do baseballu. Příští rok určitě se zase přihlásíme." 

 

Petra: "Moc děkujeme za super týden. Já byla spokojená, že mám dostatek informací před akcí  pak, že hned první den syn nepřišel otrávený, ale nadšený. A tak to trvalo celý týden. Super, díky za organizaci, přístup, aktivity, úsměvy, legraci. Nadšení na všech stranách, byla to první akce s Vámi, ale rozhodně ne poslední."

 

Zdeněk: "Paní Jaucová, také chci poděkovat za Vojtu, moc se mu to líbilo. My byli take spokojeni. Ikdyz byla umorna vedra, tyden se vydaril a nebyl jediny problem. Pristi rok, pokud se "vlezeme" do programu  - navidenou."

 

Lucie: "Děkuji za super akci. Martin chodil domů unavený a nadšený. Přátelská atmosféra, možnost poznat a vyzkoušet si spoustu i netradičních sportů, neviděli jsme nikde chybu. Bavili ho i aktivity na první pohled pro kluka ne moc lákavé jako cheerleading nebo tanec. Jen mě mrzí, že nestihne víc turnusů."

 

Lenka: "Náš syn byl nadšený, takže příští prázdniny si to rád zopakuje."

Soňa: "Dětem se u Vás moc líbilo a příští rok určitě půjdou zase."

Helena: "Moc děkuje za tábor. Dcera byla nadšená:-)."

Zbyněk: "Moc děkujeme. Syn byl spokojený."

Soňa: "Dětem se moc na Vašem příměstském kempu líbilo! Příští rok se rádi zúčastní znovu."

Martina: "Dcera byla z tábora nadšena a já musím pochválit perfektní informovanost, program a přístup."

Anna: "Moc za všechno děkujeme, děti se moc dobře bavily, jídlo jim chutnalo a všechno bylo moc fajn."

Pavla: "Syn byl velice spokojený. Přihlásíme se určitě příští rok."

Alena: "Děkujeme za skvělý kemp a zpestření prázdnin. Synové byli nadšení."

Petra: "My moc děkujeme bylo to moc super. Syn je hrozně nadšený a myslím, že budeme s vámi na dále spolupracovat. Děkujeme všem moc moc bylo to super."

Ivana: "Moc děkujeme, kemp se dětem velmi líbil. Každý den odcházely nadšené. Jako rodič jsem ocenila, že si nejen protáhly tělo, ale měly šanci se seznámit s nejrůznějšími druhy sportů. Fajn byla akce na Vltavě i výlet za trilobity. Syn se díky skvělému instruktorovi nakonec nadchnul pro džudo, kam jsem ho od září "musela" přihlásit. "A mami, hlavně k tomu našemu trenérovi, k jinému nejdu," vyhrožoval. Jelikož si na mě zbytek prázdnin trénoval džudistické chvaty, jsem ráda, že kroužek za pár dní začne."

Alena: "Moc ráda bych vám prostřednictvím syna poděkovala za super týden:-).Přiznám se,že jsme se s kamarádkou trochu obávaly jak to puberťáci od nás vezmou, že je přihlásíme na nějaký kemp, odtáhneme je od pc a veškeré techniky a ještě tam budou malé děti?:-oV pondělí ráno vyrazili s výrazem: "noo to bude vopruz", ale nejenom že přišli nadšení a ještě unavení, ale hned po prvním dnu se zajímali, co je vlastně čeká a ve středu, když jste absolvovali kanoepolo, tak jsem věděla, že je vyhráno a že to bylo správné rozhodnutí. Mooooc bych vám chtěla poděkovat, vůbec za tu myšlenku celý kemp uspořádat, ale i za super přístup k dětem.A díky vám máme tip na další sport."

 

           loader
Žádné události

 

Kontakt:

Sportjoy, z.s.

Bc. Adéla Jaucová

jednatelka

email: info@sportjoy.cz

IČO: 22771689

language:  Czech, German, English

 

Náš tým:

Michaela Kašová

office manager

Tel.: +420 721 477 194

email: organizace@sportjoy.cz

language:  Czech

 

Natalia Kotlyarova

account manager

email: natalia.kotlyarova@sportjoy.cz

language:  Czech, English, Russian